Co jest montowane na lotniskach?

Współczesne, nowoczesne technologie znacznie ułatwiają życie ludzi oraz umożliwiają korzystanie z różnych udogodnień w wielu miejscach. Przykładem takiej lokalizacji, w której ważną rolę odgrywa sprzęt multimedialny i wyświetlający, jest lotnisko. Współczesne lotniska każdego dnia obsługują wiele lotów i masę pasażerów. W związku z tym stosowane są specjalne urządzenia, dzięki którym możliwe jest przekazywanie pasażerom cennych informacji na temat wylotów, opóźnień czy też zasad panujących na lotnisku. Warto więc zwrócić uwagę na to jaki sprzęt jest montowany na lotniskach.

Urządzenia przekazujące ważne informacje

Niezwykle istotnymi elementami wyposażenia współczesnych lotnisk są specjalne telebimy, które w większości wyparły stare tablice. Są one jasne, czytelne i stosują zwykle wydajną, ale energooszczędną technologię LED oraz wiele innych technologii. Na telebimach pasażerowie i klienci lotniska mogą sprawdzać rozkłady jazdy, informacje o odwołanych lotach oraz wiele innych istotnych informacji, które lotnisko chce im przekazać. Zwykle takie telebimy są bardzo duże i znajdują się w centralnym punkcie lotniska, aby każdy miał dostęp do wyświetlanych przez nie informacji.

Wyświetlanie materiałów wideo

Ciekawymi rozwiązaniami są również ściany wideo takie jak te http://tdcpolska.pl/sciany-wideo,  których zadaniem jest wyświetlanie materiałów filmowych. Zwykle służą one do wyświetlania reklam różnych firm, ale czasami mogą również przedstawiać pasażerom informacje na temat lotniska. Mogą też zawierać ciekawe prezentacje związane z lotniskiem.

Dodaj komentarz

jeden + pięć =