Jakie są najnowsze trendy i innowacje dotyczące zlewozmywaków jednokomorowych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zlewy są jednym z najważniejszych elementów w kuchni. Nie tylko przechowują wodę, ale także pełnią funkcję punktu centralnego. Mogą być proste, albo eleganckie. Mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, granitu lub marmuru. Niezależnie jaki rodzaj cię interesuje, warto zajrzeć na stronę taniezlewozmywaki.pl.

Wybór zlewozmywaków jest nieograniczony i łatwo poczuć się przytłoczonym, próbując wybrać jeden. Jeśli szukasz nowego zlewu, pamiętaj o tych trendach podczas zakupów.

Mniejsze komory

W ostatnich latach trendem były większe komory – zwłaszcza jeśli były to zlewy podwójne. Jednak wielu właścicieli domów decyduje się teraz na mniejsze zlewy jednokomorowe, zamiast wybierać dwa obok siebie. Dzięki temu zyskujemy więcej miejsca w łazience i łatwiej utrzymać ją w czystości. Trend ten jest szczególnie popularny wśród właścicieli domów, którzy mają mniejsze łazienki lub tych, którzy wolą bardziej minimalistyczny wygląd.

Zlewy jednokomorowe z oddzielnymi odpływami i bateriami

To kolejny najnowszy trend, który przyjął się wśród właścicieli domów, którzy chcą zaoszczędzić miejsce w swoich kuchniach, łącząc wiele urządzeń w jeden mebel, który robi wszystko – w tym zapewnia drenaż i przepływ wody przez kran, nie zajmując dodatkowego miejsca na blatach lub szafkach.

Zintegrowane dozowniki mydła

Wbudowany dozownik mydła utrzymuje ręce w czystości podczas zmywania naczyń, a także sprawia, że zmywanie naczyń jest wygodniejsze, ponieważ eliminuje potrzebę trzymania osobnej butelki z płynem do mycia naczyń na blacie obok zlewu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Huczne urodziny – jak je przygotować?
Huczne urodziny – jak je przygotować?
Chcesz zorganizować sobie lub komuś bliskiemu niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Marzysz o tym, by to wydarzenie na długo pozostało w pamięci […]
Gdzie można wstawić drewniane meble?
Gdzie można wstawić drewniane meble?
Meble wykonane z naturalnego drewna zachwycają unikalnością, pięknem i trwałością. Są wyjątkowe i na swój sposób niepowtarzalne, a co ważniejsze […]
W jakim stylu urządzić wnętrze kuchni?
W jakim stylu urządzić wnętrze kuchni?
Asortyment oferowany w sklepach z wyposażeniem wnętrz niejednokrotnie zaskakuje różnorodnością wzorów i kolorów. Każde pomieszczenie bez wyjątku można urządzić w […]