Eleganckie stroje na firmową wigilię

Co roku w okolicach świąt Bożego Narodzenia, większość firm organizuje wigilie dla pracowników. to świetna okazja do integracji, spotkania poza pracą i spokojnej rozmowy na tematy nie związane z codziennymi obowiązkami. Co roku wiąże się z nimi jedno i to samo zmartwienie. W co się ubrać? Mężczyźni mają łatwiej. Garnitur, krawat i elegancka koszula sprawdzą się zawsze. A co powinny założyć kobiety?

Elegancko i z klasą 

Firmowa wigilia to jedna z najważniejszych imprez organizowanych dla pracowników w ciągu roku. Każdy chce na niej dobrze wyglądać i być zapamiętany tylko z tych pozytywnych opinii. Panie pięknie będą prezentować się w eleganckim kostiumie kupionym specjalnie na tę okazję. Ich szeroki wybór można znaleźć na http://sklep.demarco.pl/kostiumy. Taki kostium podkreśla najważniejsze walory naszej sylwetki, idealnie skomponuje się z klasycznymi szpilkami i doda szyku swojej właścicielce. Warto wybrać jeden z kostiumów w klasycznych kolorach. Odcieniach bieli, czerni czy granatu. Dzięki temu z łatwością skomponujemy strój z pozostałymi elementami garderoby. 

Nieodłączny żakiet

Niezależnie od tego czy na firmową wigilię wybierzemy się w sukience czy spódnicy, jej idealnym uzupełnieniem będzie dobrze skrojony żakiet. Wigilia zorganizowana dla wszystkich pracowników firmy jest zazwyczaj bardzo eleganckim spotkaniem. Sweter, nawet najładniejszy, mógłby nie pasować do uroczystego charakteru firmowej wigilii. Co ważne żakiet kupiony przy tej okazji na pewno sprawdzi się również później podczas spotkań z klientami, rodziną czy przyjaciółmi.Dlatego warto postawić na jeden z uniwersalnych modeli.

Dodaj komentarz

13 − siedem =