Jak pielęgnować psie legowisko?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Legowiska dla psów to świetny sposób na zapewnienie swojemu pupilowi komfortu i szczęścia. Są one również świetnym sposobem na dodanie trochę koloru do swojego domu.

Jak czyścić?

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest usunięcie wszystkich włosów z legowiska psa. Możesz użyć odkurzacza, aby oczyścić wszelkie luźne włosy na powierzchni lub szczotki, aby się ich pozbyć.

Po tym możesz użyć wilgotnej szmatki, aby wytrzeć legowisko psa i upewnić się, że nie pozostał na nim brud ani kurz. 

Kolejnym krokiem jest umycie łóżka ciepłą wodą i łagodnym detergentem. Jeśli chcesz, możesz dodać trochę wybielacza w pralce z łóżkiem psa, jak również. Po wysuszeniu (ale przed odłożeniem na swoje miejsce) dodaj trochę płynu do zmiękczania tkanin.

Utrzymaj legowisko w dobrej formie

Czyść je często – co najmniej raz w tygodniu lub po każdym użyciu – wilgotną szmatką lub gąbką. Pomaga to zapobiegać powstawaniu zapachów i plam. Jeśli masz kilka psów, rozważ pranie ich legowisk częściej niż raz w tygodniu, aby ograniczyć gromadzenie się zapachów.

Usuwaj plamy jak najszybciej, wycierając nadmiar płynu papierowymi ręcznikami, zanim zdąży on przesiąknąć przez tkaninę.

Jeśli rozglądasz się za legowiskiem dla swojego pupila to z powodzeniem możesz je dostać na stronie: https://beds4dogs.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lampiony ogrodowe – jakie mają zalety?
Lampiony ogrodowe – jakie mają zalety?
Latarnie ogrodowe stały się popularnym wyborem do oświetlania ogrodów i patio. Świetnie nadają się do umieszczenia wokół ścieżek, stawów lub […]
Co zabrać ze sobą na spływ?
Co zabrać ze sobą na spływ?
Spływy kajakowe od kilku lat zdobywają coraz więcej zwolenników. Ten rodzaj aktywności nie wymaga dużej kondycji fizycznej oraz nakładów finansowych. […]
Co zrobić, aby móc korzystać z basenu w chłodne dni?
Co zrobić, aby móc korzystać z basenu w chłodne dni?
Basen umieszczony w przydomowym ogrodzie to marzenie bardzo wielu osób. Pozwala bowiem skutecznie się ochłodzić i zrelaksować w upalne dni, […]