Jak pielęgnować psie legowisko?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Legowiska dla psów to świetny sposób na zapewnienie swojemu pupilowi komfortu i szczęścia. Są one również świetnym sposobem na dodanie trochę koloru do swojego domu.

Jak czyścić?

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest usunięcie wszystkich włosów z legowiska psa. Możesz użyć odkurzacza, aby oczyścić wszelkie luźne włosy na powierzchni lub szczotki, aby się ich pozbyć.

Po tym możesz użyć wilgotnej szmatki, aby wytrzeć legowisko psa i upewnić się, że nie pozostał na nim brud ani kurz. 

Kolejnym krokiem jest umycie łóżka ciepłą wodą i łagodnym detergentem. Jeśli chcesz, możesz dodać trochę wybielacza w pralce z łóżkiem psa, jak również. Po wysuszeniu (ale przed odłożeniem na swoje miejsce) dodaj trochę płynu do zmiękczania tkanin.

Utrzymaj legowisko w dobrej formie

Czyść je często – co najmniej raz w tygodniu lub po każdym użyciu – wilgotną szmatką lub gąbką. Pomaga to zapobiegać powstawaniu zapachów i plam. Jeśli masz kilka psów, rozważ pranie ich legowisk częściej niż raz w tygodniu, aby ograniczyć gromadzenie się zapachów.

Usuwaj plamy jak najszybciej, wycierając nadmiar płynu papierowymi ręcznikami, zanim zdąży on przesiąknąć przez tkaninę.

Jeśli rozglądasz się za legowiskiem dla swojego pupila to z powodzeniem możesz je dostać na stronie: https://beds4dogs.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaką piżamę damską wybrać?
Jaką piżamę damską wybrać?
Piżama ma ogromny wpływ na komfort naszego snu. Powinna być ona nie tylko wygodna, ale także stylowa, aby można było […]
Sofy rozkładane – jak wybrać mądrze?
Sofy rozkładane – jak wybrać mądrze?
Zdecydowanie ogromną część naszego życia, także towarzyskiego spędzamy w salonie, z tego też powodu tak ważne jest jego odpowiednie zaprojektowanie […]
Za co odpowiadają przekaźniki elektromagnetyczne?
Za co odpowiadają przekaźniki elektromagnetyczne?
W dzisiejszych czasach technika coraz bardziej się rozwija, dlatego do powszechnego użytku wchodzą coraz to nowe rozwiązania w postaci urządzeń. […]