Jak prawidłowo wykonać manicure nie wychodząc z domu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wizyta u kosmetyczki w celu wykonania zabiegu manicure może zabrać wiele czasu, potrzebnego nie tylko na samo wykonanie zabiegu, ale też dotarcie do salonu oraz oczekiwanie na swoją kolej. Kiedy nie chce się marnować go w ten sposób, warto pokusić się o samodzielne wypielęgnowanie paznokci, zwłaszcza że obecnie dostępne produkty wydatnie ułatwiają to zadanie.

Modna i trwała stylizacja hybrydowa

By paznokcie wyglądały pięknie po pomalowaniu, wpierw trzeba je równo opiłować, wypolerować za pomocą specjalnego bloczku lub polerki, a także odsunąć lub wyciąć skórki. Dopiero po tych zabiegach można przystąpić do nakładania wybranej emalii. Kiedy jednak chce się, by efekt manicure przetrwał na płytkach dłużej niż kilka dni, warto zdecydować się na manicure hybrydowy. Wbrew pozorom, można go wykonać równie łatwo jak zwykły manicure, trzeba tylko zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Są to dobre lakiery hybrydowe, które można znaleźć na przykład na stronie https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/lakiery-hybrydowe-victoria-vynn,2,10364, a także inne niezbędne do tego preparaty nakładane na płytki (baza i top), a także lampa UV, która posłuży do utwardzenia powłoki.

Nowoczesne preparaty są tworzone w taki sposób, by można było równomiernie rozprowadzić je na płytkach nawet jeśli nie ma się w tym wielkiej wprawy. Takie cechy posiada na przykład baza Victoria Vynn, a także wszystkie lakiery tej cenionej marki, które występują w licznych kolorach. Dzięki temu każda pani może mieć dokładnie takie paznokcie, jakich pragnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Typy zapalniczek – od czego powinien zależeć nasz wybór?
Typy zapalniczek – od czego powinien zależeć nasz wybór?
Na co dzień może się zdarzyć, że potrzebny okaże się dostęp do ognia. Chcąc w dowolny miejscu i w dowolnej […]
Modne sukienki wieczorowe z dobrej jakości tkanin
Modne sukienki wieczorowe z dobrej jakości tkanin
Tkaniny mają bardzo duże znacznie dla jakości ubrań, w szczególności sukienek. Tym samym wybierając sukienkę na eleganckie wyjście warto brać […]
W jakie sprzęty należy zainwestować budując dom?
W jakie sprzęty należy zainwestować budując dom?
Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, do którego należy się odpowiednio przygotować. Konieczne jest zatrudnienie sprawdzonej ekipy budowlanej, złożonej ze specjalistów […]