Ciekawe odnowienie wnętrza łazienki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Planując nowy wystrój mieszkania, pamiętajmy o tym, że łazienka nie musi być nudna! Nie musimy kojarzyć jej jedynie z miejscem, w którym załatwiamy swoje fizjologiczne potrzeby. Przecież łazienka to także dobrze oświetlone lustro, przed którym panie spędzają czas robiąc makijaż, a panowie – goląc się.

To również wanna, która zapewni nam długie godziny relaksu. Kąpiel przy świecach, z ulubioną książką czy czasopismem – to nie może kojarzyć się źle. Niech wnętrze naszej łazienki będzie ciekawe. Sprawdźmy, w jaki sposób można ją odnowić.

Prysznic czy wanna?

To pytanie zadaje sobie chyba każdy, kto stoi przed wyborem wyposażenia łazienki. Z jednej strony mamy oszczędność czasu, wody i ekologię, a z drugiej relaks i wygodę. Obojętnie, którą opcję wybierzemy, zadbajmy o to, aby nasza łazienka stała się dzięki temu wyborowi ciekawsza. Możemy wybrać kabiny prysznicowe wykonane z różnych materiałów, w różnych kolorach.

Bardzo popularne stają się również wanny wolnostojące. Podkreślają one charakter łazienki. Do wyboru mamy wanny nowoczesne lub wanny retro, które przeniosą nas w czasie na przykład do złotej ery baroku.

Ciekawe akcesoria

Akcesoria łazienkowe także mogą wprowadzić do tego wnętrza powiew świeżości. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów łazienkowych dywaników, ręczników czy zasłon prysznicowych. Możemy podkreślić oryginalny styl każdym szczegółem. Oryginalna szczotka do wc w zapasie to tylko jeden z przykładów. Kolejnym niech będzie mydelniczka, która sprawi, że nawet zwykła umywalka nabierze blasku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak pomóc dziecku w sprawie śmierci rodzica?
Jak pomóc dziecku w sprawie śmierci rodzica?
Śmierć rodzica to dla każdego małego dziecka ogromna trauma, która zazwyczaj pozostawia mocne piętno na psychice. Osoby z najbliższego otoczenia […]
Sprawdzone prezenty dla promotora pracy naukowej
Sprawdzone prezenty dla promotora pracy naukowej
W końcu nadszedł ten dzień! Praca magisterska, licencjacka bądź jakakolwiek inna została napisana, a tytuł obroniony. Cały trud włożony w […]
Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dla dziecka?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dla dziecka?
Zakup wózka dla małego dziecka to ogromne wyzwanie dla większości niedoświadczonych rodziców. Na rynku znajdziemy bowiem konstrukcje licznych producentów, zróżnicowane […]