Co kupić młodej parze na ślub?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Temu podniosłemu wydarzeniu towarzyszy zawsze stres i niepewność, ale wiąże się z nim również wiele pozytywnych aspektów, w tym m.in. otrzymywanie prezentów od gości. Warto podkreślić, że Ci ostatni mają często duży problem z wyborem właściwego podarunku, zwłaszcza jeśli nie chcą iść na łatwiznę, wręczając po prostu pieniądze.

Koperta z pieniędzmi to ostateczność

Jeśli zostaliśmy zaproszeni na ślub i w związku z tym musimy wręczyć Młodej Parze jakiś prezent, to najprostszym rozwiązaniem będzie koperta z pieniędzmi. Wiele par woli bowiem otrzymać środki finansowe, które może przeznaczyć wedle uznania na własne potrzeby, np. urządzenie mieszkania czy wyjazd w podróż życia.

Z drugiej jednak strony nie jest to zbyt osobisty podarunek, w związku z czym obdarowani nie będą mieli od nas żadnej pamiątki. Jeśli więc świeżo poślubieni małżonkowie pozostawili gościom wolną rękę w tej kwestii, można się pokusić o wybór bardziej oryginalnego rozwiązania.

Oto prezenty ślubne, które są z jednej strony praktyczne, z drugiej zaś wystarczająco pomysłowe:

  • elegancka, ekskluzywna zastawa stołowa
  • specjalny zestaw szklanek i karafek do wysokoprocentowych alkoholi (można je kupić m.in. w tym miejscu: https://specially4u.pl/pol_m_Produkty_Karafki-i-szklanki-do-whisky-539.html)
  • garnki z wytrzymałego materiału
  • robot kuchenny lub inne urządzenie przydatne w kuchni
  • dobrej klasy ekspres do kawy (najlepiej ciśnieniowy)
  • meble do nowego mieszkania
  • wycieczka zagraniczna (np. weekend w Paryżu, tydzień nad Morzem Śródziemnym itp.)
  • bon podarunkowy na sprzęt AGD lub meble (małżonkowie sami będą mogli sobie wybrać model, który pasuje do wystroju ich mieszkania)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy można bezpiecznie przedłużyć włosy?
Czy można bezpiecznie przedłużyć włosy?
Włosy to niewątpliwie jeden z najważniejszych kobiecych atrybutów. Wiele z nas marzy o lśniących i gładkich puklach, a przede wszystkim […]
Gumowe patyki i inne zabawki, które ucieszą domowego pupila
Gumowe patyki i inne zabawki, które ucieszą domowego pupila
Psy to zwierzęta, które uwielbiają się bawić. Zabawa z czworonogiem to znakomity sposób na zacieśnianie więzi. Jest również powszechnie wykorzystywana […]
Jakie elementy składają się na podstawowe wyposażenie warsztatów samochodowych?
Jakie elementy składają się na podstawowe wyposażenie warsztatów samochodowych?
Każdy warsztat samochodowy zatrudniać powinien prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie. Jednak niezwykle ważne jest także jego wyposażenie. Decyduje ono o […]