Co kupić młodej parze na ślub?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Temu podniosłemu wydarzeniu towarzyszy zawsze stres i niepewność, ale wiąże się z nim również wiele pozytywnych aspektów, w tym m.in. otrzymywanie prezentów od gości. Warto podkreślić, że Ci ostatni mają często duży problem z wyborem właściwego podarunku, zwłaszcza jeśli nie chcą iść na łatwiznę, wręczając po prostu pieniądze.

Koperta z pieniędzmi to ostateczność

Jeśli zostaliśmy zaproszeni na ślub i w związku z tym musimy wręczyć Młodej Parze jakiś prezent, to najprostszym rozwiązaniem będzie koperta z pieniędzmi. Wiele par woli bowiem otrzymać środki finansowe, które może przeznaczyć wedle uznania na własne potrzeby, np. urządzenie mieszkania czy wyjazd w podróż życia.

Z drugiej jednak strony nie jest to zbyt osobisty podarunek, w związku z czym obdarowani nie będą mieli od nas żadnej pamiątki. Jeśli więc świeżo poślubieni małżonkowie pozostawili gościom wolną rękę w tej kwestii, można się pokusić o wybór bardziej oryginalnego rozwiązania.

Oto prezenty ślubne, które są z jednej strony praktyczne, z drugiej zaś wystarczająco pomysłowe:

  • elegancka, ekskluzywna zastawa stołowa
  • specjalny zestaw szklanek i karafek do wysokoprocentowych alkoholi (można je kupić m.in. w tym miejscu: https://specially4u.pl/pol_m_Produkty_Karafki-i-szklanki-do-whisky-539.html)
  • garnki z wytrzymałego materiału
  • robot kuchenny lub inne urządzenie przydatne w kuchni
  • dobrej klasy ekspres do kawy (najlepiej ciśnieniowy)
  • meble do nowego mieszkania
  • wycieczka zagraniczna (np. weekend w Paryżu, tydzień nad Morzem Śródziemnym itp.)
  • bon podarunkowy na sprzęt AGD lub meble (małżonkowie sami będą mogli sobie wybrać model, który pasuje do wystroju ich mieszkania)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Budowa i działanie akumulatorów żelowych
Budowa i działanie akumulatorów żelowych
Akumulatory żelowe to urządzenia wykorzystywane głównie tam, gdzie wymagane jest szczelne zasilanie bez ryzyka wycieku szkodliwego, żrącego kwasu. Montuje się […]
Na czym polega postprodukcja?
Na czym polega postprodukcja?
Postprodukcja to finalny etap prac nad każdym filmem, który następuje bezpośrednio po etapie produkcji, natomiast poprzedza etap dystrybucji (rozpowszechniania) dzieła. […]
Wózek widłowy – jakie ma plusy?
Wózek widłowy – jakie ma plusy?
Wózek widłowy to sprzęt, który umożliwia osobie łatwe, bezpieczne i efektywne przemieszczanie materiałów. Są one wykorzystywane w wielu branżach do […]