Co zamiast firan?

Urządzając wnętrza, mamy do dyspozycji niemal nieograniczoną ilość ciekawych dodatków aranżacyjnych. Sklepy wypełnione są po brzegi oryginalnymi produktami, które pasują do każdego stylu i każdego wnętrza. Nie trzeba się zatem obawiać, że czegoś się nie znajdzie. Obecnie każdy ma dostęp nie tylko do stacjonarnych, ale także do internetowych sklepów. Odległość nie stanowi żadnego ograniczenia. Trzeba jedynie wybrać odpowiedni produkt, z tysiąca lub miliona innych, dostępnych w sklepach. Urządzając wnętrza, wiele osób zastanawia się, czy firanki to odpowiedni sposób na dekorację okien. Nie zawsze jest to konieczny element wystroju. Co wybrać zamiast tradycyjnych firan?

 

Mieszkanie bez firanek

 

Wnętrze bez firanek wygląda nowocześnie, a jednocześnie jest klasyczne. Urządzając pomieszczenia, nie decydując się na powieszenie firanek, można zyskać bardzo minimalistyczny styl. Wystarczy dopieścić go wtedy innymi dodatkami, aby wnętrze wyglądało ciekawie i miało swój indywidualny charakter. Obecnie bardzo mało osób decyduje się na zakup klasycznych firan, które wieszane są na karniszach i mają zasłaniać pomieszczenie, aby nie było widoczne z zewnątrz.

 

Co wybrać do mieszkania bez firanek?

 

Mieszkanie, w którym nie ma firanek, wcale nie jest gorsze i nie musi być widoczne z zewnątrz. Wystarczy wybrać efektowne zasłony, które można w każdej chwili zasłonić. Gruby materiał doskonale izoluje od spojrzeń sąsiadów lub promieni słonecznych. Najlepszym rozwiązaniem jednak będą rolety na zewnątrz, które montuje się za oknem. W ten sposób można nie tylko ukryć się przed innymi, ale również zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Wyjeżdżając na przykład na wakacje, wystarczy zasłonić rolety i cieszyć się prywatnością.

Bogaty wybór firan i rolet oferuje internetowy świat firan Magdalena24.

Dodaj komentarz

szesnaście − 8 =