Czy kody rabatowe faktycznie pozwalają na zakup towaru w niższej cenie?

Większość sklepów daje swoim klientom możliwość skorzystania z licznych kodów rabatowych na wiele różnorodnych produktów. W tej kategorii mieszczą się zarówno sprzęty elektroniczne i urządzenia RTV AGD, jak i ubrania, kosmetyki, akcesoria do domu, a nawet artykuły spożywcze. Dzięki rabatowi można je zakupić średnio o około 25% taniej, choć zdarzają się rzeczy przecenione nawet o 50 czy 70%. Jeśli np. interesują nas atrakcyjne cenowo buty, powinniśmy koniecznie odwiedzić tę popularną platformę z kodami: https://duzerabaty.pl/marka/kody-rabatowe-eobuwie.

Korzystanie z obniżek cenowych to dzisiaj norma

Podstawową funkcją kodów rabatowych jest budowanie lojalności klientów. Dzięki ich wprowadzeniu konsument może nabyć towar w niższej cenie, a sprzedawca zwiększa swój zysk, pozbywając się często rzeczy nieco przestarzałych lub takich, którym kończy się data ważności. Kody są dostępne dla każdego, gdyż znajdują się na specjalnych stronach internetowych agregujących wszelkie oferty promocyjne. Co istotne, są one również obecne w aplikacjach mobilnych na smartfony. Występują w postaci ciągu liter i cyfr, które trzeba skopiować (ewentualnie wpisać) we właściwe pole w sklepie internetowym.

Przeważnie obniżka obowiązuje przy zakupach powyżej ustalonej kwoty (np. 100 zł), ale często też jest udzielana na konkretny asortyment, taki jak choćby telefony komórkowe czy obuwie. W ostatnim czasie z omawianego rozwiązania zaczęły masowo korzystać również różne restauracje, które w ten sposób starają się przyciągnąć nowych klientów i zatrzymać dotychczasowych. Jeśli chodzi np. o tak znane marki jak McDonald`s, Burger King czy Pizza Hut kod rabatowy na dania dostępne w ich lokalach bez problemu znajdziemy na platformie qpony.pl/.

Dodaj komentarz

dwadzieścia + 8 =