Czy można bezpiecznie przedłużyć włosy?

Włosy to niewątpliwie jeden z najważniejszych kobiecych atrybutów. Wiele z nas marzy o lśniących i gładkich puklach, a przede wszystkim odpowiedniej ich długości. Powiewające na wietrze włosy do pasa, które subtelnie można odgarniać to prawdziwy atut po stronie damskiej, który bez namysłu można używać w trakcie flirtu. Nie każda z pań jednak może sobie pozwolić na zapuszczanie włosów lub po prostu utrzymanie takiej długości w dobrym stanie.

Przyczyn jest wiele. Począwszy od budowy włosa, poprzez dietę, sposób życia czy też naturalny cykl życia włosa. Zdarza się również, że kobiety eksperymentują z kolorem, co staje się bezpośrednim powodem noszenia krótkich fryzur. Nic jednak straconego, ponieważ nowoczesne zakłady fryzjerskie proponują bezpieczne rozwiązania przedłużenia włosów. A niektóre z nich nie wymagają wizyty u fryzjera.

Marzenie o długich włosach spełnione

Zanim zdecydujemy się na profesjonalne przedłużanie, można zakupić sztuczne włosy takie jak peruka blond. Tym samy osiągniemy dwa efekty za jednym razem: bez żadnych trudności uzyskamy pożądaną długość włosa, a jednocześnie bez potrzeby koloryzacji można sprawdzić, jaki kolor najbardziej do nas pasuje. Wracając jednak do metod profesjonalnych, dużą popularność zyskuje slavic tape in, czyli kanapki (tape in) słowiańskie. Zabieg polega na mocowaniu pasm włosów za pomocą specjalnie przyklejonych do nich taśm. Procedura jest całkowicie bezpieczna dla włosów. A w obu metodach mogą one jednocześnie swobodnie rosnąć do wymarzonej długości.

Dodaj komentarz

osiemnaście − dziewięć =