Dekoracyjne uchwyty do mebli

Wystarczy, że zmienisz same uchwyty do szafy czy komody, aby zupełnie zmienić design mebli. Sprawdź, jakie uchwyty są teraz modne i gdzie znaleźć te najlepszej jakości, aby korzystanie z mebli nadal było w pełni wygodne i praktyczne.

Modne uchwyty do mebli 

Stawiaj na modny design uchwytów. Nie jest to akcesorium zbyt drogie, więc możesz je zmieniać tak często, jak tylko masz na to ochotę, zgodnie ze zmieniającymi się sezonowo trendami. Obecnie hitem są uchwyty do mebli wykonane z naturalnego drewna. Świetnie pasują do stylu skandynawskiego, boho i retro. Wciąż chętnie wybierane są również metalowe uchwyty do mebli – Sparta ma w swojej ofercie szeroki wybór tych gładkich, w różnych kolorach i z dodatkowymi zdobieniami, na przykład w postaci delikatnych ornamentów. Wybierz je, jeśli w Twoim domu króluje styl retro albo glamour. Hitem są uchwyty kryształowe, z cyrkoniami albo dekoracyjnymi frezami, które stanowią doskonałą ozdobę klasycznych, gładkich szaf. 

Gałki czy relingi?

Uchwyty do mebli wybieraj nie tylko ze względu na aspekty estetyczne, ale również te praktyczne. Do szuflad wybieraj długie relingi, które są zresztą niezwykle modne. Bez problemu możesz stosować je też do dolnych szafek, montując pionowo. Na drzwiczkach szafek wysokich albo tych, które montowane są na górze, lepiej wyglądają gałki. Są one zresztą wygodniejsze w użyciu niż relingi.

Dodaj komentarz

trzynaście − 4 =