Etui nowoczesne czy tradycyjne – które wybrać

Rynek dodatków do telefonów zdominowany jest głównie przez etui do telefonów oraz powerbanki. Etui podzielić można na dwie podstawowe grupy, które stale ze sobą rywalizują: nowoczesne, jak i tradycyjne. Te pierwsze przedstawiają produkty, najczęściej, plastikowe wykonane w prostym często przezroczystym formacie. Z kolei, do grupy tradycyjnych etui należą wszelkie skórzane i wysuwane pokrowce. Są one dostępna na https://funnycase.pl/produkty/23-coolpad.
Zarówno jedne, jak i drugie mają swoje wady, jednak wybór zależeć będzie głównie od częstotliwości, z jaką korzystamy z naszego smartfona.

Nowoczesne a tradycyjne etui – wady i zalety

Jeśli jesteśmy przykładem użytkownika telefonu, który praktycznie się z nim nie rozstaje powinniśmy zapomnieć o skórzanych formach ochrony naszego telefonu. Tak, są one eleganckie i wytrzymałe, ale i ciężkie, często toporne i zajmujące dużo miejsca. Największą ich wadą może być to, iż – zwłaszcza te większe modele – nie będą w stanie zmieścić się do kieszeni spodni czy kurtki, co spowodować może utrudnienia w szybkim dostępie do telefonu. W przypadku, gdy używanie telefonu wiąże się u nas najczęściej jedynie z odbieraniem i wykonywaniem połączeń, etui tradycyjne okazać się może dobrym rozwiązaniem. Smartfon w takim opakowaniu jest widoczny, więc ciężko będzie go zgubić, a twarda oprawa pozwoli na uniknięcie porysowań oraz zadrapań – co więcej może stanowić także dobrą osłonę podczas upadku urządzenia.

Etui nowoczesne skierowane są dla amatorów nowych technologii, prostego designu oraz – przede wszystkim – wygody. Wyszukując danego produktu wystarczy, iż używając wyszukiwarki wpiszemy nazwę marki telefonu, który posiadamy, a wyskoczy nam kilkadziesiąt propozycji (przykładowo, po wpisaniu hasła etui vivo znajdziemy wiele ofert pokrowców, futerałów oraz etui na te modele).

Dodaj komentarz

piętnaście − 8 =