Idziemy na ślub swojego szefa, co mu kupić?

Wesele naszego szefa to wyjątkowa okazja. W zależności od tego, jakie łączą nas z nim relacje, kupiony przez nas prezent na ślub może być bardziej osobisty, lub formalny. Niezależnie jednak od tego — powinien być w dobrym guście. To już nie wieczór kawalerski, dlatego podarunek musi się podobać zarówno szefowi, jak i jego przyszłej małżonce. 

Bardziej formalnie

Długopis lub pióro to bardziej uroczyste prezenty. Sprawdzą się wtedy, gdy z szefem nie łączą nas bardzo bliskie relacje, ale chcemy, by uległy poprawie. Może docenić on nasz gust, ale pamiętajmy, że to dość zachowawczy podarunek i nie świadczy o wielkiej kreatywności. Z drugiej strony, gdy najważniejsza osoba w firmie będzie podpisywać nim dokumenty — może ciepło o nas pomyśleć. Podobnie eleganckim podarunkiem będzie portfel — może przywoływać on skojarzenia z pieniędzmi, ale też z dobrym stylem.

Gustowna prezentacja alkoholu

Jeżeli wiemy o naszym przełożonym to, że lubi dobry alkohol, możemy sprezentować mu karafkę na whisky. Najlepiej, by była ona grawerowana. Powinna tam się znajdować adnotacja o okoliczności, w jakiej Pan Młody dostał od nas ten przedmiot. Dobrze sprawdzi się data ślubu. Osobisty charakter nadamy, gdy dodatkowo umieścimy tam imiona Pary Młodej. Do takiej formy prezentu wymagane są jednak bardziej zbliżone relacje z obdarowanym. Poszukiwania warto rozpocząć od odwiedzenia sklepu internetowego – https://specially4u.pl/pol_m_Prezenty-dla_Prezent-dla-Szefa-702.html i poszukania w nim czegoś odpowiedniego.

Dodaj komentarz

jedenaście − 8 =