Jak nosić niemowlęta, aby było im wygodnie oraz bezpiecznie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Noszenie niemowlęcia może być wyzwaniem, zwłaszcza na początku. Możesz czuć się niezręcznie, niepewnie i niepewnie, gdy trzymasz swoje dziecko. Istnieje jednak wiele sposobów, aby poprawić swoją pewność siebie i ułatwić noszenie dziecka. Szczególnie w tym ułatwiają odpowiednio dobrane do tego akcesoria, takie jak prezentowane przez sklep online https://kenhuru.com/.

Poniższe wskazówki pomogą Ci nauczyć się, jak trzymać niemowlę, aby było ono wygodne, a także bezpieczne:

  1. Używaj obu rąk do podtrzymywania. Możesz użyć jednej ręki do wsparcia i jednej ręki do przytrzymania torby na pieluchy lub innych przedmiotów, jeśli to konieczne.

  2. Nosząc dziecko w nosidełku przednim, trzymaj je cały czas blisko siebie, aby mogło usłyszeć Twój głos i poczuć Twoje ciepło. To pomoże mu zachować spokój podczas jazdy do domu ze szpitala, gabinetu lekarskiego itp.

  3. Nosząc niemowlę na plecach, upewnij się, że jego kolana są przykryte ubraniem lub kocem, aby nie zostały zadrapane przez paski lub klamry nosidełka (klamry nie są zalecane do chodzenia). Jeśli używasz miękkiego nosidełka bez klamer, upewnij się, że nic nie znajduje się w pobliżu jego twarzy, takich jak podkładki pod szyję lub zamki błyskawiczne (sprawdź nasze zalecenia tutaj). Upewnij się również, że nie ma luźnych pasków zwisających w dół wokół jego twarzy, które mogłyby spowodować ryzyko zadławienia.

  4. Upewnij się, że niemowlę jest bezpiecznie zapięte w nosidełku i że możesz wyczuć ruchy jego głowy i ciała, gdy się w nim porusza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaki mebel jest niezbędny w pomieszczeniu każdej kobiety?
Jaki mebel jest niezbędny w pomieszczeniu każdej kobiety?
Do kobiecych sypialni coraz śmielej wkracza mniej popularny do tej pory mebel, czyli toaletka. Marzenie każdej małej i dużej kobiety, […]
Wystrój łazienki – co szczególnie przełoży się na jej klimat i charakter
Wystrój łazienki – co szczególnie przełoży się na jej klimat i charakter
Zakupiłeś wspólnie ze swoją żoną lub partnerką mieszkanie w nowym apartamentowcu, który został wybudowany w stanie deweloperskim. Są to wreszcie […]
Jak zaplanować udaną imprezę firmową?
Jak zaplanować udaną imprezę firmową?
Zorganizowanie udanej imprezy firmowej dla wielu firm wiąże się z wygórowanymi kosztami. Mimo tego, iż na rynku faktycznie możemy znaleźć […]