Jak wzbogacić swój manicure?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zadbane paznokcie są wizytówką nie tylko naszych dłoni, ale i nas samych. Ładny, starannie wykonany manicure sprawdza się dobrze w każdej sytuacji i nadaje naszym rękom niepowtarzalnego wyglądu. Jednak samo używanie jednego koloru lakieru odchodzi już w niepamięć, a my łączymy ze sobą odcienie, zdobimy paznokcie za pomocą ciekawych i nadajemy im niecodziennego blasku. Jeżeli szukasz inspiracji na fajny manicure, to koniecznie zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Zdobienia przeznaczone do paznokci

Ilość akcesoriów przeznaczonych do paznokci w ostatnich latach znacząco się zwiększyła. Co chwila to wpadamy na nowe pomysły zdobienia, które wyglądają elegancko, modnie i schludnie. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z samodzielnym zdobieniem paznokci, to powinnaś zacząć od łączenia ze sobą dwóch kolorów. Możesz robić to za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego pędzelków, które dzięki bardzo cienkiej końcówce pozwalają na rysowanie precyzyjnych linii i kształtów.

Drugim pomysłem na ciekawe zdobienia są specjalne tasiemki, dostępne głównie w srebrnych i złotych barwach. Wystarczy starannie nakleić je na płytkę paznokcia, a potem pomalować hybrydowym topem, by mieć pewność, że się nie odkleją. Dzięki nim możesz tworzyć zarówno pojedyncze linie, jak i geometryczne wzory. Takie zdobienie możesz wykorzystać jedynie do stworzenia precyzyjnej linii między dwoma kolorami, a następnie je odkleić.

Trzecią propozycją są proste w użyciu naklejki na paznokcie Hebe, które wystarczy przykleić, a następnie utrwalić. Ich główną zaletą jest ich różnorodność, która pozwala nam nosić na paznokciach zarówno te malutkie wzorki, jak i te duże oraz bardzo kolorowe. Do innych naklejanych produktów można zaliczyć też kryształki w różnych kształtach, które do płytki paznokcia przyczepia się za pomocą specjalnego kleju do tipsów.

W ostatnich latach duże zainteresowanie zdobyły stempelki, które na pierwszy rzut oka przypominają naklejki. Do ich aplikacji służy specjalna blaszka ze wzorami – wybieramy jeden rysunek, pokrywamy go warstwą lakieru, przykładamy do niego specjalny, silikonowy stempel, a następnie odbijamy go na płytce paznokcia. Ten sposób zdobienia wymaga praktyki, jednak efekty są naprawdę powalające.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przy użyciu czego najlepiej jest golić brodę?
Przy użyciu czego najlepiej jest golić brodę?
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety podejmują się regularnie czynności pielęgnacyjnych twarzy. Wszystko po to, aby być zadbanym i wyglądać dobrze. […]
Jakie powinny być meble recepcyjne?
Jakie powinny być meble recepcyjne?
Meble recepcyjne to pierwsza rzecz, którą ludzie widzą, gdy wchodzą do Twojego biura. Mogą nadać ton ich doświadczeniu z Twoją […]
Wybór mebli do lokalu gastronomicznego
Wybór mebli do lokalu gastronomicznego
Meble to bardzo ważny element lokalu gastronomicznego. Przede wszystkim od nich zależy bowiem komfort i wygoda pracy kucharzy, a i […]