Jakie kroje strojów kąpielowych ukryją niedoskonałości ciała?

Promowanie w mediach modelek o idealnym wyglądzie sprawia, że panie, które nie mają optymalnej sylwetki, popadają w kompleksy. Jest to szczególnie widoczne w sezonie letnim podczas plażowania, gdy trzeba odkryć nieco ciała. Producenci strojów kąpielowych wychodząc naprzeciw kobietom, oferują kostiumy, które pozwalają ukryć lub zamaskować niedoskonałości urody. Wiele pań narzeka na wiotką skórę na brzuchu będącą pozostałością po ciąży. W takiej sytuacji znakomicie sprawdzą się kostiumy jednoczęściowe. Kobiety o szerszych biodrach mogą zdecydować się na kostiumy kąpielowe z wysokim stanem, które są zaprojektowane w taki sposób, by maskować niedoskonałości, a jednocześnie zapewniać atrakcyjny wygląd.

Tankini i inne funkcjonalne produkty

Kobiety, które w kostiumach jednoczęściowych czują się nieatrakcyjne, powinny rozważyć zakup tankini. Jest to kostium kąpielowy stanowiący połączenie topu z dołem od bikini. Luźny top zapewnia komfort ruchów, a jednocześnie skutecznie zakrywa odstający brzuszek i poprawia proporcje sylwetki. Z kolei odpowiednio dobrane majteczki optycznie wydłużają i wysmuklają sylwetkę. Źródłem kompleksów wielu kobiet są zbyt małe lub zbyt duże piersi. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku w celu zapewnienia komfortu plażowania niezbędne jest odpowiednie dobranie góry od stroju kąpielowego. 

Panie z mniejszym biustem mogą zdecydować się na modele push-up, które modelują i optycznie powiększają piersi. Dla pań z obfitym biustem stworzono modele usztywniane, które skutecznie modelują piersi. Przykłady takich rozwiązań znaleźć można na stronie https://miandmolly.pl/collections/gora-stroju-kapielowego. Oferta producentów kostiumów kąpielowych jest na tyle bogata, że każda kobieta z pewnością znajdzie model, który spełni jej oczekiwania. 

Dodaj komentarz

dziewiętnaście + trzynaście =