Kilka pomysłów na humorystyczne zaakcentowanie wystroju mieszkania

W czasach, gdy praktycznie każdego dnia docierają do nas smutne informacje, a otaczający nas ludzie wydają się wiecznie ponurzy, warto pomyśleć o tym, aby w naszym otoczeniu pojawiły się akcenty, które poprawią nam humor. Śmieszne cytaty naniesione na ścianę, jakie przeczytamy po przebudzeniu, mogą być wspaniałą receptą na udany dzień. Alternatywnie można powiesić je pod postacią obrazka na ścianie, nadruku lub grafiki na poduszkach, albo też naklejki z efektem mrożonego szkła. Moda na nowoczesny wystrój wnętrz sprawiła, że w domach zaczęło się pojawiać bardzo dużo powierzchni szklanych. To już nie tylko okna lub kabiny prysznicowe, ale również szafy oraz drzwi. Stosując naklejki z mrożonego szkła, możemy chronić swoją prywatność i w skuteczny sposób podkreślić charakter danego pomieszczenia.

Niebanalna kabina prysznicowa

Bardzo łatwo możemy również sprawić, żeby nasza łazienka nie była nudna, a znajdujące się w niej elementy wystroju nieodmiennie poprawiały nam humor. Nanosząc naklejki z efektem mrożonego szkła w kabinie prysznicowej, nie tylko poprawimy ich walor estetyczny, ale również wpływamy na ich funkcjonalność.

Brak widocznych zacieków na szybach to dodatkowy atut, a szybki prysznic po przebudzeniu w śmiesznej aranżacji, jaką obejrzymy na https://akatja.pl/153-naklejki-mrozone-szklo, z pewnością naładuje każdą osobę dawką pozytywnej energii. Ponadto, takie rozwiązanie stanowi skuteczną osłonę i pozwoli czuć się komfortowo nawet wtedy, gdy inny domownik niespodziewanie wejdzie do łazienki. Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane zalety, nie warto bać się nowych, oryginalnych pomysłów.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − jedenaście =