Świece i dodatki zapachowe – uniwersalne prezenty

Świece zapachowe sprawdzą się nie tylko w domowych czterech kątach, ale również w miejscach pracy. Podnoszą klimat wnętrz, uspokajają lub wyostrzają zmysły, a jednocześnie stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie. Co więcej, takie produkty bardzo dobrze odnajdą się w formie prezentu czy upominku. Ich uniwersalny wydźwięki sprawia, że łatwo dopasować je do charakteru i upodobań obdarowywanej osoby.

Łagodny, a może intensywny zapach?

Wręczając prezent, którego podstawę stanowi świeczka zapachowa możemy mieć dylemat, czy lepiej spisze się model z bardziej ostrym, wyraźnym zapachem, czy produkt o subtelnym, ledwo wyczuwalnym tonie zapachowym? Jeśli upominek wręczamy osobie, której nie znamy zbyt dobrze, bezpieczniej będzie zdecydować się na drugi, łagodniejszy wariant. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko tego, że intensywność zapachu okazać się może dla drugiej strony zbyt mocna. Warto również zainteresować się dodatkami zapachowymi. Tutaj prym wiodą dyfuzory zapachowe, czyli specjalne urządzenia, których zadaniem jest aromatyzacja pomieszczeń. Mogą neutralizować wybrane zapachy, uspokajać czy podkreślać pozytywne wibracje.

Każdy zapach ma określone właściwości – dobrze jest się zapoznać z jego charakterystyką, zanim przejdziemy zakupów. Co ciekawe świece zapachowe bez problemu umieścimy i na dworze (w latarenkach czy osłoniętych świecznikach). Wiele elementów tego typu dostępnych jest na stronie https://bolsius.com.pl/category/taras-i-ogrod/. Poza wymienionymi akcesoriami, przyjrzeć się można i świecom przystosowanym do palenia na zewnątrz (w wyrazistej gamie kolorystycznej), podgrzewaczom czy zapachowym produktom w szkle (cytryna, rozmaryn, bazylia i inne świeże połączenia).

Dodaj komentarz

dwa + 8 =