Fryzury z grzywką – trendy na jesień 2020

Grzywka co jakiś czas powraca do łask jako obowiązkowy element każdej fryzury. Również tej jesieni królować będę cięcia rodem z katalogów. Opadające na czoło włosy doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni, a delikatne cieniowanie nada lekkości i dziewczęcego uroku. Przed wizytą u fryzjera warto zaczerpnąć inspiracji i sprawdzić co będzie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

Jak dopasować grzywkę do typu urody?

Grzywka typu curtain bags to idealna propozycja dla Pań posiadających wysokie czoło, które pragną ukryć. Gęsta kurtyna w charakterystyczny sposób otula twarz nadając jej lekkości i tajemniczości, doskonale przy tym ją wyszczuplając. Dość ekstrawaganckim rodzajem cięcia, na którą mogą pozwolić sobie bardziej odważne Panie jest grzywka o długości 2/3 czoła. Wymaga ona odpowiedniej oprawy, jaką są mocno zarysowane brwi. Chcąc, aby zabiegu dokonał profesjonalny fryzjer Poznań lub inne miasto, to idealne miejsce, gdzie wykonają nam wymarzoną fryzurę. 

Warto także zdecydować się na długą grzywkę opadającą na oczy. Ten rodzaj cięcia nie jest może zbyt praktyczny, ale bardzo widowiskowy. Idealnie pasuje do osób z wyraźnie zaznaczoną linią żuchwy. Również osoby posiadające loki mogą pozwolić sobie na grzywkę. Pokręcona, tak zwana curly fringe to niewątpliwy trend najbliższego sezonu. Doskonale prezentuje się zarówno ścięta na prosto, jak i opadają na obie strony twarzy. Dzięki takiemu cięciu można szybko i łatwo odmienić całkowicie wygląd fryzury. Będzie ona wyglądać świetnie, niezależnie od koloru włosów, czy wieku i z pewnością zachwyci rodzinę i znajomych.

 

Dodaj komentarz

dziesięć + sześć =