Małe, lecz niezbędne dodatki weselne

Przygotowania do ślubu potrafią pochłonąć wiele miesięcy. Zwykle pierwszym, o czym myślimy po podjęciu decyzji o ślubie, jest wybór miejsca, którym odbędzie się ślubna impreza, a także zespołu, który będzie przygrywał podczas imprezy. Później przychodzi czas na dobór sukni ślubnej i motywu, w jakim zostanie zorganizowane przyjęcie. Czasami w całym tym ferworze przygotowań zapominamy o tym, że klimat tej największej w życiu imprezy tworzą często małe, niepozorne dodatki. Oto, na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy planowaniu ślubu. 

Jakie zaproszenia ślubne wybrać? 

Kiedy już wiemy, jakich gości chcemy zaprosić na wesele, przychodzi czas, by pomyśleć o zaproszeniach. Niektórzy stawiają w tej kwestii na klasykę, jednak coraz większą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne humorystyczne, okraszone zabawnymi ilustracjami lub z dowcipnymi wierszykami. Pokazują one, że para młoda niekoniecznie podchodzi do ślubu ze śmiertelną powagą. Są one też zapowiedzią, że gości czeka na weselu dobra zabawa. 

Winietki, czyli mały sposób na uhonorowanie gości

Aby ułatwić samym gościom, jak i obsłudze weselnej, odnalezienie właściwego miejsca, warto posłużyć się winietkami. To małe karteczkami z imionami i nazwiskami gości, które stawia się obok zastawy. Taki dodatek jest nie tylko funkcjonalny – może on być również bardzo ładną ozdobą weselnego stołu. Przykładem mogą być winietki zaprezentowane na stronie https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/winietki-slubne/, zdobione kwiatowymi ornamentami. Każdy gość poczuje się miło, widząc swoje nazwisko w takiej oprawie.

 

Dodaj komentarz

pięć × cztery =