Małe, lecz niezbędne dodatki weselne

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przygotowania do ślubu potrafią pochłonąć wiele miesięcy. Zwykle pierwszym, o czym myślimy po podjęciu decyzji o ślubie, jest wybór miejsca, którym odbędzie się ślubna impreza, a także zespołu, który będzie przygrywał podczas imprezy. Później przychodzi czas na dobór sukni ślubnej i motywu, w jakim zostanie zorganizowane przyjęcie. Czasami w całym tym ferworze przygotowań zapominamy o tym, że klimat tej największej w życiu imprezy tworzą często małe, niepozorne dodatki. Oto, na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy planowaniu ślubu. 

Jakie zaproszenia ślubne wybrać? 

Kiedy już wiemy, jakich gości chcemy zaprosić na wesele, przychodzi czas, by pomyśleć o zaproszeniach. Niektórzy stawiają w tej kwestii na klasykę, jednak coraz większą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne humorystyczne, okraszone zabawnymi ilustracjami lub z dowcipnymi wierszykami. Pokazują one, że para młoda niekoniecznie podchodzi do ślubu ze śmiertelną powagą. Są one też zapowiedzią, że gości czeka na weselu dobra zabawa. 

Winietki, czyli mały sposób na uhonorowanie gości

Aby ułatwić samym gościom, jak i obsłudze weselnej, odnalezienie właściwego miejsca, warto posłużyć się winietkami. To małe karteczkami z imionami i nazwiskami gości, które stawia się obok zastawy. Taki dodatek jest nie tylko funkcjonalny – może on być również bardzo ładną ozdobą weselnego stołu. Przykładem mogą być winietki zaprezentowane na stronie https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/winietki-slubne/, zdobione kwiatowymi ornamentami. Każdy gość poczuje się miło, widząc swoje nazwisko w takiej oprawie.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Skup aut – kompleksowa usługa w zakresie kupna i sprzedaży aut oraz części
Skup aut – kompleksowa usługa w zakresie kupna i sprzedaży aut oraz części
Osoby decydujące się na sprzedaż albo zakup używanego samochodu osobowego mają zazwyczaj do wyboru kilka rozwiązań. Zdecydowanie najbardziej opłacalne jest […]
Jak uchronić się przed niechcianymi gośćmi?
Jak uchronić się przed niechcianymi gośćmi?
Niechciani goście w naszym domu to intruzy, których na pewno nie chcemy mieć na posesji. Nie tylko zwierzęta, ale i […]
W jakim stylu urządzić wnętrze kuchni?
W jakim stylu urządzić wnętrze kuchni?
Asortyment oferowany w sklepach z wyposażeniem wnętrz niejednokrotnie zaskakuje różnorodnością wzorów i kolorów. Każde pomieszczenie bez wyjątku można urządzić w […]