Od czego zależy dobór dodatków?

Dodatki często wybiera się intuicyjnie, ze szczególnym uwzględnieniem osobistych preferencji oraz własnego stylu. Taka strategia na ogół się sprawdza, ponieważ konsument instynktownie skupia uwagę na elementach poprawiających odbiór jego stylizacji. Warto jednak poznać kilka patentów, najczęściej stosowanych przez zawodowych stylistów. Dzięki nim wygląd danej osoby może się zmienić nie do poznania.

Moc dodatków w kreowaniu stylu

Dodatki można podzielić na wiele różnych kategorii. Niektóre pełnią rolę przede wszystkim praktycznego gadżetu i wybierając je, najlepiej skupić się na wysokiej jakości. Przykładowo kupując dobrej jakości Pierre Cardin portfel, zyskuje się wytrzymały dodatek, który poza tym świetnie wygląda i umacnia profesjonalny wizerunek swojego właściciela. Inny rodzaj akcesoriów do stylizacji to te łączące w sobie funkcjonalność z estetyką. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak pomocne chociażby w wyszczuplaniu sylwetki są niektóre dodatki.

Torebki typu shopper z uwagi na swoje spore wymiary odwracają uwagę od nadprogramowych kilogramów w okolicy talii. Ich różne modele można zobaczyć tutaj https://www.torebki-skorzane.pl/pol_m_Torebki-Damskie_Torebki-Tematycznie_Shopperki-Shopper-bag-801.html.

Zegarek o szerokim pasku wyszczupla rękę, a puszczona swobodnie apaszka dzieli sylwetkę wzdłuż, dzięki czemu nabiera ona smukłości. Te i wiele innych ciekawych rozwiązań sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i przy poważniejszych wyjściach. Trzeba jednak zwracać uwagę na szczegóły, jak chociażby grubość obcasa noszonych szpilek. Owszem, wysokie buty wysmuklają, ale pod warunkiem że dopasuje się grubość obcasa do swojej sylwetki.

Dodaj komentarz

18 − 14 =