Sprawdzone prezenty dla promotora pracy naukowej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W końcu nadszedł ten dzień! Praca magisterska, licencjacka bądź jakakolwiek inna została napisana, a tytuł obroniony. Cały trud włożony w proces edukacji zwieńczony jest sukcesem, można więc pomyśleć o drobnej gratyfikacji dla tych, którzy dołożyli do niego swoją cegiełkę i okazali się pomocni. Jeśli wasz promotor był taką osobą, z pewnością miłym gestem będzie podarowanie mu symbolicznej drobnostki, jako pamiątki na lata.

Najważniejsze rzeczy przy wyborze prezentu

Ze względu na średni wiek oraz wykształcenie kadry nauczycielskiej najbardziej sprawdzonym pomysłem na prezent będzie coś eleganckiego i klasycznego. Wybór nie powinien też paść na przesadnie kosztowne rzeczy, jednak dobrze jest pomyśleć o czymś oryginalnym. Najlepszą opcją w tym wypadku wydaje się wieczne pióro, do którego można domówić grawerowaną sentencję.

Najszerszy wybór znajdziemy z pewnością w piórach wiecznych Pelikan, które nie tylko mają bardzo ciekawy design, ale są też produkowane przez rzetelną i sprawdzoną firmę. Nie musimy więc martwić się o jakość, która w tym przypadku pełni kluczową rolę. Są one powszechnie dostępne, co jest ważne ze względu na możliwość wymiany stalówki, czy dobrania odpowiednich wkładów.

Podarunek na każdą kieszeń

Dla tych, którzy chcą pogodzić wysoką gatunkowość z rozsądnym budżetem odpowiednią propozycją wydają się być pióra wieczne Lamy. Również cechuje je komfort użytkowania, estetyka i staranność wykonania, a ich cena należy do najniższych na rynku (poza oczywiście firmami typu no-name czy tych, sprowadzających produkty z chińskiego rynku).

Użytkownicy tych modeli bardzo sobie je chwalą na forach tematycznych, a rozmaitość wzorów i kolorów sprawi, że będą odpowiednie nie tylko dla miłośników klasyki. Zazwyczaj producenci oferują wykonanie graweru wybranego przez klienta u siebie, przez co dostajemy gotowy produkt. Jest to wygodne i oszczędza mnóstwo czasu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Praktyczny prezent na każdą okazję – zestaw z długopisem
Praktyczny prezent na każdą okazję – zestaw z długopisem
Pióra kulkowe, wieczne jak i stylowe długopisy na trwałe zapisały się w historii, jako atrybuty człowieka eleganckiego z nienagannymi manierami […]
Jaką bramę wybrać?
Jaką bramę wybrać?
Każdy właściciel domku jednorodzinnego, marzy o własnym ogrodzie, w którym będzie mógł odpoczywać i miło spędzać czas z rodziną. Jednak […]
Co przygotować na narodziny dziecka?
Co przygotować na narodziny dziecka?
Wyzwanie dla rodziców Kiedy na świat ma przyjść dziecko, rodziców czeka czas intensywnych przygotowań. Mały człowiek w domu to wielka […]