W jaki sposób przetransportować gości na salę weselną?

Organizując wesele warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu można spokojnie skupić się na tym co najważniejsze, jednocześnie gwarantując gościom świetną zabawę. Jednym z aspektów, o których nie należy zapominać jest transport gości. Dlaczego dobrze jest wcześniej o tym pomyśleć i co będzie najlepszym rozwiązaniem?

Zabawa do białego rana bez obaw o dojazd

Zapewnienie transportu na salę weselną jest wyrazem troski o komfort gości, który na pewno zostanie przez nich doceniony. W innym wypadku – ze względu na to, że na przyjęciach jest najczęściej spożywany alkohol – każdy z gości musi załatwić sobie wcześniej kierowcę lub zrezygnować z napoi wysokoprocentowych. Zdarza się, że ze względu na brak transportu, goście odmawiają uczestnictwa w imprezie weselnej, ponieważ samodzielny dojazd jest dla nich zbyt skomplikowany lub kosztowny. Dlatego dobrym zwyczajem jest organizacja transportu dla chętnych przez gospodarzy, czyli parę młodą.

Wynajem busa tańszy od noclegu

Idealnym rozwiązaniem przy organizacji wesela jest wynajem busa, który dowozi gości na salę weselną, a następnie o wybranej godzinie przetransportuje z powrotem do domów. W Warszawie można poprosić o pomoc choćby https://mtbus.pl/wynajem-busa. To także znakomita alternatywa dla noclegu – w przypadku braku transportu wypada zaproponować gościom pokój w hotelu, co jest już o wiele kosztowniejsze. Bus zaoszczędzi parze młodej wielu zmartwień oraz da gwarancję, że każdy gość znajdzie się na miejscu punktualnie, o wyznaczonej porze.

Dodaj komentarz

4 × 5 =