Co można wręczyć pracownikom naszej firmy w prezencie?

Prezent jest oznaką wdzięczności, uznania i docenienia. W związku z tym, jest to ważna część programu uznawania pracowników. Ale jakie rodzaje prezentów można wręczyć pracownikom?

Najlepsze rodzaje prezentów dla pracowników to te, które są praktyczne, użyteczne i spersonalizowane.

Praktyczne prezenty

Praktyczne prezenty to przedmioty, które można wykorzystać w biurze lub w domu. Należą do nich narzędzia, akcesoria, gadżety i inny sprzęt. W większości przypadków są to przedmioty, które kosztują mniej niż inne Ważne jest, aby pamiętać, że twój prezent powinien być odpowiedni dla rodzaju pracy i stanowiska pracownika; jeśli dajesz prezent dozorcy, na przykład, nie powinno to być coś wymyślnego, jak designerskie pióro lub drogi zegarek.

Przydatne prezenty mogą obejmować takie rzeczy jak przekąski i napoje (np. kubki do kawy z logo firmy), artykuły stacjonarne takie jak przykładowo etui na pióro, a nawet artykuły gospodarstwa domowego, takie jak środki czystości, które mogą być potrzebne pracownikowi, który nie jest w pracy przez cały dzień.

Spersonalizowane prezenty

Spersonalizowane prezenty są zazwyczaj najbardziej popularne wśród pracowników, ponieważ pozwalają na wyrażenie siebie poprzez przedmiot. Może to oznaczać wszystko, od wygrawerowania nazwy firmy na przedmiocie do wykonania czegoś z drewna lub tkaniny z logo. Jeśli chcesz być naprawdę kreatywny, spróbuj wydrukować zdjęcia na płótnie lub stworzyć własne dzieło sztuki, wykorzystując zdjęcia ulubionych miejsc w mieście Twoich pracowników lub rzeczy, które lubią robić poza godzinami pracy.

Dodaj komentarz

dwanaście + 9 =