Co oferują gabinety medycyny estetycznej?

Większość osób dba o swoją urodę przede wszystkim w domowym zaciszu, wykorzystując różnorodne kosmetyki pielęgnacyjne i stosując proste zabiegi. Od czasu do czasu warto jednak odwiedzić profesjonalny gabinet medycyny estetycznej w celu nadania swojemu wyglądowi jeszcze większego blasku. W tego typu miejscach skutecznie pozbędziemy się wszelkich problemów skórnych, a także wykonamy zaawansowane zabiegi upiększające. Jeśli np. interesuje nas likwidacja trądziku czy usuwanie cieni pod oczami w Szczecinie bez problemu znajdziemy odpowiedni gabinet. 

Czasami warto oddać się w ręce specjalistów

W gabinecie medycyny estetycznej wykonywane są przede wszystkim liczne zabiegi opierające się na skutecznym usuwaniu zmarszczek, blizn, rozstępów, rozszerzonych naczynek skóry twarzy, cellulitu, nadmiernego owłosienia ciała czy nadpotliwości. W takim miejscu poddamy się również zabiegowi zapobiegającemu wypadaniu włosów, dzięki któremu nasza fryzura nabierze pożądanej objętości i w końcu stanie się puszysta. Wiele osób odwiedza omawiane gabinety także w sytuacji, gdy zmaga się z trądzikiem, z którym drogeryjne kosmetyki nie dają sobie zupełnie rady. Specjalista posiada natomiast preparaty o znacznie bardziej intensywnym, a przez to efektywniejszym działaniu. Inne oferowane zabiegi to m.in.:

– powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

– korekcja cieni pod oczami i zmarszczek z użyciem botoxu

– modelowanie policzków, polegające na ich uwypuklaniu albo podkreślaniu

– korekta nosa z wykorzystaniem stosownych preparatów (zabieg niechirurgiczny)

– leczenie otyłości – ze skuteczności w tym zakresie słynie zwłaszcza ten gabinet: http://www.medestetic-clinic.pl/leczenie-otylosci 

– modelowanie konturów twarzy

– mezoterapia głowy 

– tzw. wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym

– odmładzające zabiegi laserowe 

– lipoliza iniekcyjna i karboksyterapia

Dodaj komentarz

dziewięć − osiem =