Czego nie może zabraknąć na weselnym stole?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przy stole weselnym para młoda jest w centrum uwagi. Ale nie są to jedyne ważne osoby w obecności. Są też ich rodzice, którzy być może odegrali dużą rolę w planowaniu tego dnia, a także inne osoby, które zasługują na uznanie.

Oto kilka rzeczy, które powinny znaleźć się na każdym weselnym stole:

Alkohol

To wesele, więc alkoholu nie powinno zabraknąć. Możesz przyozdobić butelki alkoholu zawieszkami z śmiesznymi frazami, które kupić można przykładowo na stronie https://printografia.pl/kategoria-produktu/zawieszki-na-butelki/. Nie oznacza to jednak, że trzeba z nim przesadzić. Jeśli ludzie będą pili za dużo, nie będą mogli się dobrze bawić i mogą wyjść wcześniej lub w nieprzyjemnym nastroju.

Miska z kwiatami

Kwiaty mogą być używane jako dekoracje stołu weselnego, lub można je wykorzystać do tworzenia bukietów dla siebie i swoich uczestników. Możesz nawet użyć kwiatów do dekoracji stołu z tortem, jeśli go masz.

Księga gości

Księgi gości mogą być wykorzystane jako dekoracje stołów weselnych. Jeśli masz księgę gości, możesz umieścić ją przy wejściu do sali weselnej, aby goście mogli zostawić swoje komentarze i podpisy. Pozwoli im to poczuć się jak część dnia ślubu, co większość ludzi docenia.

Pudełko na kartki lub koszyk

Pary często wymieniają się kartkami podczas swojej ceremonii, ale czasami są osoby, które nie mają szansy dać swoich parze aż do późniejszego wieczoru (lub nawet po ich wyjściu). Pudełko na kartki to świetny sposób, aby zostawić im życzenia – upewnijcie się tylko, że jest łatwo dostępne, aby nie musieli się za bardzo rozglądać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy warto chodzić na zajęcia pozalekcyjne?
Kiedy warto chodzić na zajęcia pozalekcyjne?
Za zapisaniem dziecka na zajęcia pozaszkolne często stoi z jednej strony chęć zorganizowania czasu młodego człowieka w sposób odpowiedzialny oraz […]
Dlaczego wyposażenie sklepowe jest takie ważne?
Dlaczego wyposażenie sklepowe jest takie ważne?
Prowadzenie sklepu, choć może się wydawać proste, jest naprawdę wymagające. Jako właściciel takiego przedsiębiorstwa trzeba bowiem dbać o szereg istotnych […]
Czym wyróżnia się dobry gabinet medycyny estetycznej?
Czym wyróżnia się dobry gabinet medycyny estetycznej?
Kwalifikacje, doświadczenie oraz sprzęt Dobry gabinet medycyny estetycznej powinien przede wszystkim zatrudniać profesjonalny i wykwalifikowany personel. W związku z tym, […]