Jak upiększyć swoje brwi?

Piękne i zadbane brwi są doskonałą ozdobą. Nie bez powodu mówi się w końcu, że stanowią one ramę naszej twarzy. Co kilka sezonów zmieniają się trendy dotyczące ich kształtu. Obecnie jednak coraz bardziej popularyzowana jest po prostu ”ujarzmiona naturalność”. Co to oznacza? Stawiamy na wyraziste, ale nieprzerysowane brwi, co pozwala uwydatnić nasze indywidualne piękno. Jak je stylizować, aby osiągnąć taki efekt? 

Kontur dopasowany idealnie

Nadanie odpowiedniego kształtu to podstawa w zakresie stylizacji brwi. Poprzez taki zabieg możemy nadać naszej twarzy zupełnie innego charakteru. Zanim jednak przystąpimy do wyrywania włosków, sprawdźmy, czy forma, jaką chcemy uzyskać, będzie dla nas odpowiednia. W jaki sposób? W tym celu najlepiej jest wykorzystać gotowe szablony do brwi. W sklepach dostępne są one w wielu różnych kształtach. Przy ich pomocy z łatwością dopasujemy więc ten, który będzie idealnie współgrał z typem naszej urody. Dużą zaletą szablonów jest to, że możemy wykorzystać je także podczas codziennego makijażu. Pomogą nam szybko i precyzyjnie wyznaczyć linię brwi. 

Wyrywaj rozważnie!

Z pewnością każdy pamięta trendy panujące w latach 2000. Cienkie, niemal wygolone brwi. Tej modzie mówimy stanowcze — nie! Obecnie stawiamy na naturalne piękno naszych włosków. Pozostawmy je na swoim miejscu, a wyrwijmy tylko te, które znajdują się poza obszarem kontury brwi. Oczywiście najlepiej robić to przy pomocy pęsety, które dostępne są na przykład w tym sklepie https://noblelashes.pl/pesetyc498331.

Dodaj komentarz

6 + 6 =