Jaki prezent wybrać dla wychowawcy na zakończenie szkoły?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koniec roku szkolnego może być słodko-gorzkim okresem dla nauczycieli, którzy często nie mogą się doczekać tak potrzebnego czasu wolnego, ale czują, że zostawiają swoją klasę za sobą.

Aby okazać uznanie dla ciężkiej pracy, jaką nauczyciele wykonują przez cały rok, przygotowaliśmy kilka przemyślanych prezentów, które wywołają uśmiech na twarzy każdego nauczyciela. Od spersonalizowanej papeterii i zestawów piśmienniczych po notatniki i planery, te prezenty z pewnością zachwycą nawet najbardziej wybrednego nauczyciela.

Personalizowany zestaw piśmienniczy

Nauczyciele spędzają dużo czasu pisząc notatki i oceniając papiery – dlaczego nie dać im czegoś, co mogą wykorzystać? Spersonalizowany zestaw papeterii zawiera 20 kartek i 20 kopert z wybranym przez Ciebie wzorem nadrukowanym po obu stronach. Zestaw jest zapakowany w pudełko prezentowe z zamknięciem na wstążkę, dzięki czemu można go łatwo zapakować lub podarować.

Kalendarz biurkowy

Bez względu na to, ile kalendarzy próbowałeś w przeszłości, zawsze jest miejsce na jeszcze jeden. Ten kalendarz biurkowy zawiera na każdej stronie inspirujący cytat (oraz miejsce na daty), dzięki czemu doskonale nadaje się do zaznaczania spotkań lub notowania notatek z dyskusji w klasie. Miesiąc po miesiącu.

Kosz prezentowy wypełniony smakołykami

Nauczyciele ciężko pracują przez cały rok, więc dlaczego nie dać im czegoś, co pokaże, jak bardzo ich doceniasz? Kosz prezentowy wypełniony smakołykami, takimi jak czekoladki i książki, to zawsze świetny pomysł. Możesz nawet dołączyć smakołyki z ich ulubionego sklepu lub restauracji – a może nawet kupony na darmowe lody.

Spersonalizowany dyplom

Spersonalizowany dyplom jest jednym z najlepszych sposobów na pokazanie nauczycielowi, jak bardzo go doceniasz. Możesz zlecić wydrukowanie go na płótnie, oprawić w drewno lub akryl i zalaminować dla trwałości. Ten prezent będzie czymś, co mogą powiesić w swoim domu i patrzeć na niego każdego dnia. Dyplomy to świetny sposób, aby dać nauczycielowi znać, że doceniasz całą ciężką pracę, którą dla Ciebie wykonał. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Usługi stomatologiczne – podstawowe zabiegi do nich zaliczane
Usługi stomatologiczne – podstawowe zabiegi do nich zaliczane
Opieka stomatologiczna jest istotną częścią Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Profilaktyczna opieka stomatologiczna może pomóc Ci uniknąć wielu problemów, takich […]
Praktyczne akcesoria dla niemowlaków
Praktyczne akcesoria dla niemowlaków
Przygotowując się do roli rodziców, warto zaopatrzyć się w praktyczne akcesoria. Wielu z nich nie ma wśród rzeczy, polecanych do […]
Jakich narzędzi używają na co dzień weterynarze?
Jakich narzędzi używają na co dzień weterynarze?
Praca lekarzy weterynarii to nie tylko okresowe szczepienia psów i kotów. Na zapleczach ich gabinetów odbywają się poważne zabiegi chirurgiczne […]