Na pasku czy bransolecie – który z zegarków będzie bardziej uniwersalny?

Kupując zegarek na rękę najczęściej zwracamy uwagę na markę i model. Jednakże liczy się też jego wygląd. Chcemy, aby był ozdobą nadgarstka i miał praktyczne funkcje, które są nam potrzebne. Zatem warto wybrać zegarek na pasku? Czy może model na bransolecie będzie bardziej uniwersalny?

Zegarek pasujący do każdej okazji

Odpowiedź na pytanie, jaki zegarek będzie pasował do każdej stylizacji, trzeba uzależnić od naszego trybu życia, a nawet sposobu ubierania się. Dla wielu kobiet zegarek damski srebrny na bransolecie będzie lepszym wyborem niż czasomierz z brązowym paskiem. Dlaczego? Ponieważ noszą srebrną biżuterię czy ubierają się nawet na co dzień elegancko. Zegarki z paskiem również pasują do eleganckiego ubioru, zwłaszcza jeśli sam pasek jest wykonany ze skóry lub jej ekologicznego odpowiednika. Ale już pasek z gumy czy parciany, nie będą pasować do noszenia eleganckich ubrań – są one raczej kojarzone z bardziej turystycznym czy po prostu luźnym stylem.

Można więc powiedzieć, że zegarek uniwersalny to taki, który założymy każdego dnia, nieważne, w co jesteśmy ubrani, a on nadal będzie do nas pasował. Osoby, które lubią biżuterię, będą zadowolone z modeli na bransolecie, natomiast ci, co wolą bardziej praktyczne ubranie czy też noszą styl casualowy, bardziej docenią modele wykonane na pasku. Sam pasek może mieć też charakter bardziej elegancki czy sportowy, a więc i tu musimy wybrać, który styl będzie pasował do ubrań, które mamy do wykorzystania w szafie i wybieramy je na co dzień.

Dodaj komentarz

jeden × 1 =