Subtelny manicure na co dzień

Ładne, zadbane dłonie są ozdobą każdej kobiety. Aby je uzyskać, należy połączyć odpowiednią pielęgnację, z wykonaniem manicure’u. W ramach tego pierwszego, warto stosować kąpiele z solą zmiękczającą skórę, peelingi, maski odżywiające lub nawilżające i dobry krem do rąk. W przypadku manicure, przyda się pilniczek, obcinaczka do paznokci, polerka, cążki do skórek, odżywka, oliwka, lakier do paznokci oraz utwardzacz.

W przypadku chęci na zrobienie hybrydowego manicure’u, który utrzyma nam się nawet do trzech tygodni, należy się zaopatrzyć w specjalne lakiery, które można utwardzać pod lampą UV. Obecnie, lakiery hybrydowe można bez problemu kupić online, w jednej z licznych drogerii internetowych, bezpośrednio na stronie producenta lub też specjalistycznych sklepach, jakim jest np. Bluesky Polska.

Manicure pasujący do stylu i osobowości

Chcąc zadbać o swoje paznokcie, możemy wybierać spośród wielu różnych rodzajów manicure’u. Jeżeli jesteśmy zadowolone ze swojej naturalnej płytki i chcemy mieć możliwość częstych zmian, wystarczy pomalować paznokcie zwykłym lakierem, a następnie użyć top coat’u, aby zabezpieczyć manicure. Dla pań pragnących cieszyć się perfekcyjnymi paznokciami dłużej, idealny będzie manicure hybrydowy. Lakiery do niego można znaleźć na https://blueskypolska.pl/pol_m_Lakiery-hybrydowe_wg-efektow_Pastelowe-403.html.

Z kolei kobiety, które oprócz idealnie pomalowanych paznokci, potrzebują również przedłużyć płytkę, mogą zdecydować się na zrobienie paznokci z użyciem żelu. Kolory żelu do paznokci mogą być zarówno naturalne, jak i bardziej wyraziste. Istnieje również możliwość przedłużenia paznokci za pomocą bezbarwnego produktu, a następnie malowania ich zwykłymi lakierami. Dzięki takiej różnorodności rozwiązań, każda kobieta bez problemu stworzy manicure spełniający jej potrzeby.

Dodaj komentarz

pięć × dwa =