Dlaczego warto kupować etui na telefon?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kupując nowy telefon, każdy chciałby, żeby jak najdłużej wyglądał dobrze. Oprócz dbania i uważania, aby sprzęt nie wypadł z ręki, warto zaopatrzyć się w specjalne etui, które będzie dodatkową ochroną.

Dostępne rodzaje

Jest mnóstwo pokrowców na telefony. Te w formie tylnej obudowy są najpopularniejsze. Najczęściej wykonane są z gumy i chronią tylną część smartfona, a w większości etui gumowa obwódka wystaje, dzięki czemu zabezpiecza także ekran w razie ewentualnego wypadku. Tego typu obudowa pełni także funkcje estetyczne: można wybrać taką, aby dopasować się do aktualnych trendów. Innym typem jest zamykana skórzana kabura. Chroni cały telefon, może też pełnić funkcję portfela: zawiera dodatkowe przegródki, w których można schować banknot lub kartę.

Gdzie kupić etui? Odpowiedź jest prosta: w sklepie internetowym. W internecie jest naprawdę duży wybór etui, można przebierać spośród setek wzorów np. na https://gsmok.pl/. Ważną kwestią jest także cena: obudowa kupiona online będzie znacznie tańsza niż w sklepie stacjonarnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje potencjometrów
Rodzaje potencjometrów
Potencjometry to jedne z pierwszych elementów, jakie poznają początkujący adepci elektroniki. Oto najważniejsze informacje o potencjometrach i ich zastosowaniach w […]
Gry komputerowe – jakimi sposobami można się dzielić z innymi, swoimi poczynaniami, wiedzą i osiągnięciami
Gry komputerowe – jakimi sposobami można się dzielić z innymi, swoimi poczynaniami, wiedzą i osiągnięciami
Gry komputerowe przeszły pewną ewolucję. W wyniku upowszechnienia się dostępu do Internetu formę zmieniła gra wieloosobowa. Ze wspólnej kanapy w […]
Najzdrowsze suszone owoce – które wybrać?
Najzdrowsze suszone owoce – które wybrać?
Brakuje Ci pomysłów i czasu na zdrowe przekąski? A może ciężko jest Ci się oprzeć pokusie sięgnięcia w trakcie dnia […]