Jak wykonuje się makijaż permanentny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Makijaż permanentny jest wykonywany przez wyszkolonego technika przy użyciu sterylnych narzędzi w czystym, bezpiecznym środowisku. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc nie będziesz odczuwać żadnego dyskomfortu.

Gdzie się wykonuje?

Makijaż permanentny może być stosowany na rzęsach, brwiach i ustach. Eyeliner, na przykład, może być użyty do stworzenia eleganckiego spojrzenia na wieczór lub do poprawienia wyglądu oczu, które są naturalnie małe lub w ciemnym kolorze. Konturówka do ust pozwala na dłuższą trwałość szminki i zapobiega jej krwawieniu do linii uśmiechu wokół ust. Wykwalifikowany technik może również użyć makijażu permanentnego do zakamuflowania blizn i skaz na twarzy lub ciele.

Sytuacja po zabiegu

Po zabiegu wystąpi obrzęk, zaczerwienienie i ewentualnie zasinienie w miejscu zabiegu. Możesz również mieć tymczasowe zdrętwienie tego obszaru, dopóki nie zniknie znieczulenie. Twój artysta makijażu permanentnego prawdopodobnie zaleci okłady z lodu i maści dla złagodzenia bólu, aż do całkowitego ustąpienia obrzęku około 48 godzin po zabiegu.

Ile czasu trwa?

Makijaż permanentny trwa około dwóch do trzech godzin w zależności od tego, jak wiele obszarów jest poddawanych zabiegowi i ile czasu potrzeba na każdą aplikację (jedna do dwóch minut).

Twój artysta makijażu permanentnego oceni odcień Twojej skóry i określi, jakie kolory najlepiej uzupełniają Twoją karnację, zanim poda szacunkowy koszt wykonywanych usług.

Jeśli chcesz poznać tajniki, to zapisz się na kurs makijażu permanentnego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy zakupie olejku CBD?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie olejku CBD?
Przemysł CBD przeżywa swój rozkwit. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił ogromny wzrost liczby firm sprzedających produkty z domieszką CBD. […]
Czy kupno mieszkania od dewelopera to dobry pomysł?
Czy kupno mieszkania od dewelopera to dobry pomysł?
Zakup mieszkania od dewelopera to dobry pomysł, jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca do życia. Deweloper często inwestuje w […]
Wygodne ubrania do biegania dla kobiet
Wygodne ubrania do biegania dla kobiet
Bieganie jest sportem, który cieszy się coraz większą popularnością. Ta aktywność fizyczna poprawia ogólne samopoczucie, pozwala na efektywne spalanie kalorii, […]