Jak wykonuje się makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest wykonywany przez wyszkolonego technika przy użyciu sterylnych narzędzi w czystym, bezpiecznym środowisku. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc nie będziesz odczuwać żadnego dyskomfortu.

Gdzie się wykonuje?

Makijaż permanentny może być stosowany na rzęsach, brwiach i ustach. Eyeliner, na przykład, może być użyty do stworzenia eleganckiego spojrzenia na wieczór lub do poprawienia wyglądu oczu, które są naturalnie małe lub w ciemnym kolorze. Konturówka do ust pozwala na dłuższą trwałość szminki i zapobiega jej krwawieniu do linii uśmiechu wokół ust. Wykwalifikowany technik może również użyć makijażu permanentnego do zakamuflowania blizn i skaz na twarzy lub ciele.

Sytuacja po zabiegu

Po zabiegu wystąpi obrzęk, zaczerwienienie i ewentualnie zasinienie w miejscu zabiegu. Możesz również mieć tymczasowe zdrętwienie tego obszaru, dopóki nie zniknie znieczulenie. Twój artysta makijażu permanentnego prawdopodobnie zaleci okłady z lodu i maści dla złagodzenia bólu, aż do całkowitego ustąpienia obrzęku około 48 godzin po zabiegu.

Ile czasu trwa?

Makijaż permanentny trwa około dwóch do trzech godzin w zależności od tego, jak wiele obszarów jest poddawanych zabiegowi i ile czasu potrzeba na każdą aplikację (jedna do dwóch minut).

Twój artysta makijażu permanentnego oceni odcień Twojej skóry i określi, jakie kolory najlepiej uzupełniają Twoją karnację, zanim poda szacunkowy koszt wykonywanych usług.

Jeśli chcesz poznać tajniki, to zapisz się na kurs makijażu permanentnego.

Dodaj komentarz

3 + 1 =